Penzion

Možnost ubytování blízko centra města je vždy atraktivní záležitost. Turisté, obchodní zástupci, podnikatelé, ale třeba i ti, kteří se jen neplánovaně musí zdržet v našem městě na jednu noc, jsou u nás vítáni. Penzion přímo navazuje na originál pivnici, restauraci a bar Budvarka, takže mimo klidného přespání můžete v našich prostorách strávit příjemné chvíle u kávy, sklenice piva či něčeho ostřejšího a vychutnat si speciality z našeho pivního menu. Ubytovací kapacita penzionu je 18 lůžek. Všechny pokoje ve třetím patře jsou nově klimatizovány, tudíž i v parných dnech vám u nás bude příjemně. Snídaně je podávána formou švédských stolů a je za příplatek 130
Kč/osoba/den. Hosté také mohou využít služeb restaurace manželů Westermairových, která byla v pořadu "ANO, ŠÉFE" ohodnocena třemi hvězdami. Restaurace sídlí v prvním patře naší budovy a nabízí speciality alpské kuchyně.

Ceny ubytování bez snídaně (včetně DPH):

Dvoulůžkový apartmán           1.400 Kč / noc

Dvoulůžkový pokoj                  1.200 Kč / noc

Jednolůžkový pokoj                    900 Kč / noc

V ceně ubytování je zahrnuto parkování v areálu objektu, obsah minibaru, internetové připojení (wi-fi). V apartmánu a na dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí je pro děti do 15 let možnost přistýlky v ceně 250 Kč / noc.

Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, TV se satelitem, internetovým připojením a chladničkou.

Rezervace na tel. čísle (od 7:00 do 19:00 hod.):

+420 602 727 523

Mimo provozní dobu kanceláře, restaurace a pivnice je možné klíče od pokojů vyzvednout až do 3. hodiny ranní u obsluhy baru Budvarka Hodonín.

Obecné nařízení na ochranu osobních údajů neboli GDPR (General Data Protection Regulation)

Informace o zpracování osobních údajů hostů:  PDF